قوانین کلی آی مدلز

با عرض تشکر از شما برای انتخاب سایت آی مدلز

آی مدلز یک وبسایت جامع در زمینه ی ارائه مدل های سه بعدی است که کاربران و طراحان سه بعدی می توانند از آن در مدلسازی استفاده کنند.

ما در این وبسایت به شما مدل های سه بعدی رو به شکل رایگان وغیر رایگان عرضه خواهیم کرد.

تمامی آبجکت ها چه رایگان و چه غیر رایگان به صورت دانلودی است.

برای محصولات غیر رایگان پرداخت شما به صورت امن از طریق درگاه های بانکی رسمی کشور انجام خواهد شد.

در مورد محصولات رایگان توضیحی که وجود دارد این است که می بایست ابتدا عضو سایت شوید و سپس به راحتی محصولات رایگان مورد نظرتان را دانلود کنید.

در مورد محصولات غیر رایگان به نکات زیر دقت فرمایید :

  1. پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.

  2. امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.

  3. محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان آی مدلز ، از سایت حذف خواهد شد.

  4. اگر شما محصولی را تهیه کرده اید که شامل محصولات معیوب باشد می توانید از طریق پنل کاربری خود تیکت ارسال کنید و پس از بررسی ما و تایید تیکت شما مبلغتان عودت خواهد شد.

  5. تبلیغ کردن برای مارکت ها و وبسایت های دیگر و نیز همچنین استفاده از الفاظ نادرست و فحاشی در بخش دیدگاه ها فورا توسط کارشناسان سایت حذف و اکانت فرد مذکور مسدود خواهد شد.

  6. در صورتی به خاطر وجود یک محصول در سایت آی مدلز شکایتی دارید از منوی بالای صفحه وارد بخش رسیدگی به شکایات شوید و نظرتان را برای ما ارسال کنید و کارشناسان وبسایت در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی خواهند کرد.

  7. ما در قبال حفظ اطلاعات شخصی شما مسئول هستیم و از انتشار آن خودداری خواهیم کرد.

  8. سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و آی مدلز هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت

  9. این توافق نامه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و در صورتی که در سطح کشوری قوانینی مرتبط با ما دچار تغییراتی شود بلطبع قوانین آی مدلز نیز تغییر خواهد کرد.